Hakkımızda

 Anasayfa / Hakkımızda

Hayal Ettiğiniz Tasarımlara, Bizimle Kavuşun

Hakkımızda

Temelleri uzun yıllara dayanan Soydemir Oto Kurtarma, bakım ve tamir merkezi, kurulduğu günden günümüze kadar hizmetlerini geliştirerek günümüze ulaşmıştır. Kurulduğu günden bugüne Akhisar halkına güleryüzlü, ekonomik hizmetler ve kalıcı çözümler sunan Soydemir Oto Kurtarma, araç bakım, tamir servisi, gelişen teknolojiye paralel olarak hizmet kalitesini artırmıştır.

Günümüzde tamamen bilgisayarlı sistemlerle donatılmış araçların bakım, tamir ve arıza tispitleri, Soydemir Oto Kurtarma tarafından, bilgisayarlı oto tarama sistemleri ile gerçekleştirilmektedir. Böylece müşterilerine hızlı ve kalıcı çözümler sunan Soydemir Oto Kurtarma, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını teknoloji destekli olarak gerçekleştirmektedir.

Siz de aracınızı herhangi bir servis yerine, sadece size özel bir oto servisine getirin. Akhisar Soydemir Oto Kurtarma ile arancınız için en iyi olanı birlikte bulalım.

Unutmayın, aracınız hayatınızı taşıyan, yaşamınızın en önemli parçalarından birisidir. Onu emin ellere teslim ettiğinizden emin olun.